ZAGINANIE CNC

Świadczymy kompleksowe usługi zaginania blach krawędziarką numeryczną. Oferujemy zaginanie, zawijanie, profilowanie oraz skręcanie blach. Podczas tych operacji, dzięki zastosowaniu specjalistycznych technologii, jesteśmy w stanie zagwarantować zachowanie wszystkich parametrów obrabianego materiału, ponadto sterowanie CNC gwarantuje precyzję i 100% powtarzalność wykonywanych czynności.

Nasze prasy hydrauliczne generują nacisk do niemal 100 ton, co pozwala na kompleksową obsługę zleceń gięcia zarówno dla niewielkich obiektów, jak i dużych elementów o długości do 3000mm. Prasy pozwalają nam również na pracę z różnymi gatunkami materiałów, takimi jak różne rodzaje stali, miedź, aluminium, czy mosiądz.

o alltech
 

Oferujemy szerokość gięcia do 3000 mm

Zaginamy blachy od grubości 0,5 mm do 20 mm, zaś maksymalna szerokość oferowanego przez nas gięcia w zależności od grubości blachy to 3000 mm. Każde zlecenie jest przez nas opracowywane indywidualnie, ponieważ to od grubości blachy zależy ostateczna długość gięcia, jakie można wykonać. Im grubsza blacha, tym gięcie musi być krótsze.

all-tech logo

ALL-TECH Zbigniew Roszko

Wólka Waniewska 63
18-100 Łapy, woj. podlaskie, Polska

info@alltech.eu

Zapraszamy do naszego sklepu: SKLEP ALL-TECH