PROJEKTOWANIE 2D/3D

Zleć nam swój projekt: CAD/CAM/CAE

Dzięki pracy przy wykorzystaniu najnowszej technologii komputerowej oraz współpracy z innymi biurami projektowymi jesteśmy wstanie zaprojektować każdą cześć oraz wykonać jej pełną dokumentację techniczną. Dokumentacja zawiera kompletne informacje o geometrii projektowanego obiektu, cechach technologicznych, planowanych materiałach, a także, w razie potrzeby, prezentację przestrzenną obiektu.

Doradzamy dobór materiałów, by projektowany obiekt spełniał swoje przeznaczenie w eksploatacji oraz dodatkowo dzięki współpracy z laboratorium jesteśmy w stanie określić skład chemiczny materiału. Wszystkie projekty są realizowane przez wykwalifikowanych inżynierów w danej dziedzinie, każdy detal jest projektowany z myślą o dalszej obróbce mechanicznej.

o alltech
 

Zaprojektujemy i wykonamy każdą część

Projektujemy z wykorzystaniem oprogramowania CAD, CAM oraz CAE. Są to trzy różne i uzupełniające się systemy. Dzięki zastosowaniu systemów CAD i CAE jesteśmy w stanie zaprojektować każdą część i element niezależnie od jego przeznaczenia, zachowując wszelkie normy wytrzymałościowe. Natomiast stosowane oprogramowanie CAM pozwala właściwie przygotować instrukcje, by maszyna mogła wykonać obiekt zgodnie z przyjętymi wytycznymi, niezależnie od tego, czy dany obiekt będzie wykonywany u nas, czy w firmie zewnętrznej.

all-tech logo

ALL-TECH Zbigniew Roszko

Wólka Waniewska 63
18-100 Łapy, woj. podlaskie, Polska

info@alltech.eu

Zapraszamy do naszego sklepu: SKLEP ALL-TECH