O FIRMIE ALLTECH

Jesteśmy młodą, ale prężnie rozwijająca się firmą, stale pozyskującą nowych Klientów na rynkach europejskich. Cechuje nas zdecydowanie i determinacja, zarówno w rozwijaniu parku maszynowego, jak i budowaniu fachowej kadry pracowniczej. Nasza doskonale wykształcona kadra inżynierów przy wykorzystaniu najnowsza maszyn i technologii jest w stanie zapewnić Państwu kompleksową obsługę oraz fachowe doradztwo.

To wszystko pozwala nam na najwyższym poziomie świadczyć usługi z zakresu obróbki metali technologią CNC oraz projektowania elementów w 2D i 3D. Jesteśmy w stanie zaprojektować, a następnie wykonać niemal każdą część, przy jednoczesnym doradztwie, co chroni przed generowaniem niepotrzebnych kosztów i daje gwarancję, że końcowy efekt spełni swoje zastosowanie.

o alltech
 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ  OBSŁUGI 

Jesteśmy przekonani, że nowoczesne maszyny to nie wszystko. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością, dzięki czemu nasi Klienci mogą mieć pewność, że zostaną obsłużeni z pełnym profesjonalizmem, a produkowane przez nas elementy i narzędzia będą spełniały swoje zadania przez długi czas.

all-tech logo

ALL-TECH Zbigniew Roszko

Wólka Waniewska 63
18-100 Łapy, woj. podlaskie, Polska

info@alltech.eu

Zapraszamy do naszego sklepu: SKLEP ALL-TECH